Po saldžios pergalės J. Kloppas futbolą stūmė į šoną: išreiškė užuojautą skaudžią netektį išgyvenančiam C. Ronaldo

Antradienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa. Liverpulio klubas savo žiūrovų akivaizdoje 4:0 sutriuškino „Manchester United“ futbolininkus.

C.Ronaldo ir J.Kloppas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 20, 2022, 12:24 PM

Pilnutėlis „Anfield“ pergalingai pasibaigusių rungtynių metu plojo ne tik „Liverpool“ žaidėjams už puikius įvarčius – griausmingi aplodismentai 7-ąją rungtynių minutę nugriaudėjo ir rungtynėse nedalyvavusiai varžovų ekipos žvaigždei Cristiano Ronaldo.

37-erių futbolininkas rungtynių išvakarėse pranešė, kad neteko naujagimio sūnaus.

Norėdami išreikšti užuojautą futbolininkui 7-ąją akistatos minutę „Liverpool“ sirgaliai plojo atsistoję.

Pasibaigus rungtynėms „Liverpool“ ekipos strategas J.Kloppas šį momentą pavadino gražiausia visų rungtynių akimirka.

„Tai buvo pats svarbiausias akistatos momentas. Gyvenime yra daug dalykų, kurie svarbesni už futbolą. Užjaučiame Cristiano ir jo šeimą.

Tokiu momentu visos rungtynių aistrios turi būti pastumtos į šoną. Šie plojimai buvo tikrai orumo išraiška.

Net neįsivaizduoju, ką šią akimirką išgyvena C.Ronaldo. Mes nuoširdžiai jį užjaučiame“, – pasibaigus dvikovai samprotavo J.Kloppas.

Pergalę iškovojusi jo treniruojama „Liverpool“ ekipa šoktelėjo į pirmąją vietą Anglijos „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje.

Šiuo metu antroje vietoje esanti „Manchester City“ nuo varžovų atsilieka dviem taškais, tačiau Mančesterio klubas yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.