PSG nelaimėjo, bet po sezono pertraukos susigrąžino Prancūzijos futbolo karūną

Dar nepasibaigus Prancūzijos futbolo čempionatui Paryžiaus „Saint Germain“ (PSG) futbolininkai užsitikrino čempionų titulą.

PSG tapo Prancūzijos čempionais.<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2022, 11:50 PM, atnaujinta Apr 23, 2022, 11:57 PM

Šeštadienį vykusiose rungtynėse naujieji Prancūzijos futbolo karaliai namuose 1:1 (0:0) sužaidė lygiosiomis su „Lens“ ekipa, bet to užteko, kad po vienerių metų pertraukos susigrąžintų šalies futbolo karūną.

Lygiosiomis sužaidusi PSG nuo savo artimiausių konkurentų atitrūko 16 taškų persvara (varžovams liko penkerios rungtynės), o tai užtikrino šiai komandai čempionų vardą net nepasibaigus čempionatui.

Lrytas.lt primena, kad praėjusiame sezone Prancūzijos futbolo čempionais tapo „Lille“ futbolininkai.

Šeštadienio dvikovoje vieninteliu aikštės šeimininkų įvarčio autoriumi tapo argentinietis Lionelis Messi. PSG žvaigždė pasižymėjo 68-ąją minutę.

Mūšio pabaigoje, 88-ąją min. skaičius švieslentėje išlygino Coretinas Jeanas. Svečiai nuo 57 minutės žaidė mažumoje, kai antrąja geltona kortele buvo nubaustas Kevinas Danso.

Paryžiaus klubas šalies čempionu tapo 10 kartą istorijoje ir pagal šį pasiekimą susilygino su tiek pat titulų iškovojusia ir pagal šį pasiekimą iki tol pirmoje vietoje karaliavusia Marselio „Olympique“ ekipa.

Tai yra aštuntasis PSG čempionų titulas Prancūzijoje per paskutiniuosius 10 metų.