Už širdies griebianti akimirka: į komandą grįžęs C. Ronaldo įmuštą įvartį skyrė mirusiam sūnui

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos dvikovoje tarp Londono „Arsenal“ ir „Manchester United“ ekipų (3:1) į Mančesterio klubo rikiuotę po vienerių rungtynių pertraukos sugrįžo portugalas Cristiano Ronaldo.

C.Ronaldo.<br>AFP/Scanpix nuotr.
C.Ronaldo.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Apr 23, 2022, 3:38 PM, atnaujinta Apr 23, 2022, 4:25 PM

37-erių futbolo žvaigždė savaitės pradžioje pranešė tragišką žinią – Anapilin iškeliavo jo naujagimis sūnus.

Dėl šios priežasties Portugalijos futbolo žvaigždė praleido antradienį vykusias „Premier“ lygos rungtynes, o ant stadiono vejos sugrįžo savaitgalį.

Akistatoje su „Arsenal“ klubu metu C.Ronaldo ne tik pradėjo dvikovą starto penkete, bet ir pasižymėjo įvarčiu.

34-ąją akistatos min. portugalas taikliu smūgiu sušvelnino savo atstovaujamos ekipos atsilikimą (1:2).

Įmušęs įvartį C.Ronaldo atsisakė sau įprasto pompastiško atšventimo, o sugrįžęs į aikštės vidurį jis iškėlė ranką į viršų, taip kreipdamasis į savo mirusį sūnų.

Futbolo žvaigždė nebuvo užmiršta ir „Arsenal“ klubo sirgalių. 7-ąją akistatos minutę jie išreiškė palaikymą futbolininkui, skirdami nenutrūkstančių plojimų minutę.

Įvarčiu pasižymėjęs C.Ronaldo įmušė savo 100-ąjį karjeros taiklų smūgį Anglijos „Premier“ lygoje.

Vis dėlto to „Raudonųjų velnių“ pergalei neužteko – „Arsenal“ savo priešininku nugalėjo 3:1 (2:1).

Akistatos įvarčių sąskaitą dar 3-ąją min. atidarė Nuno Tavaresas, dar vieną taiklų smūgį 32-ąją min. pridėjo 11-os metrų baudinį realizavęs Bukayo Saka, o 70-ąją min. trečiuoju taikliu aikštės šeimininkų smūgiu pasižymėjo Granitas Xhaka.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau Bruno Fernandeso smūgiuotą 11-os metrų baudinį atrėmė Londono ekipos vartų sargas Aaronas Ramsdale'as.

Tai buvo antroji iš eilės „Arsenal“ klubo pergalė. Tuo metu „Manchester United“ ir toliau negali nusikratyti išvykos rungtynių prakeiksmo – Mančesterio klubas svečiuose pralaimėjo jau ketvirtąjį kartą paeiliui.