J. Kloppas džiaugėsi auklėtinių reakcija po pertraukos: „Įspūdinga, kad mums pavyko sugrįžti“

„Liverpool“ žengė į UEFA Čempionų lygos finalą. Antradienį Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje po intriguojančios kovos 3:2 (0:2) palaužė vietos „Villarreal“ futbolininkus ir pranoko savo priešininkus bendru rezultatu 5:2.

J. Kloppas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 4, 2022, 9:27 AM

Dviejų įvarčių pranašumą į Ispaniją atsivežę anglai jį išbarstė dar pirmajame kėlinyje.

Energingai dvikovą pradėję aikštės šeimininkai po pirmųjų 45 žaidimo minučių buvo priekyje 2:0, o visas veiksmas stadione prasidėjo nuo nulio.

Vis dėlto šaltas dušas pažadino Anglijos futbolo žvėrį. Antrajame kėlinyje pabudusi „Liverpool“ smeigė tris skaudžius dūrius savo priešininkams ir žengė į turnyro finalą.

„Per pertrauką pasakiau savo auklėtiniams, kad antrajame kėlinyje turime žaisti kur kas geriau. Atsisukau į asistentus ir paprašiau, kad jie surastų bent vieną teigiamą pirmosios rungtynių pusės pavyzdį, bet vaikinai nerado nieko.

Pasakiau vyrukams, kad turime būti kur kas „lankstesni“ ir dažniau ieškoti sau įprastų laisvųjų zonų.

Diogo Jota (pakeistas po pertraukos) nebuvo mūsų problema. Pirmajame kėlinyje mes turėjome vienuolika problemų.

Džiaugiuosi, kad mes sugrįžome. Koks neįtikėtinas stadionas, kokį puikų darbą čia atlieka Unai Emery! Varžovai žaidė gerai, bet mes nusipelnėme pergale.

Sakiau žaidėjams, kad noriu, jog rytoj naujienų antraštės rašytų, kad „Liverpool“ sužaidė ištvermingai. Įspūdinga, kad mums pavyko sugrįžti tokiose rungtynėse.

Toks jausmas, kad šiame sezone jau sužaidėme 500 rungtynių, todėl ši pergalė atrodo dar labiau ypatinga“, – samprotavo J.Kloppas.

UEFA Čempionų lygos finale „Liverpool“ susigrums su Madrido „Real“ ir „Manchester City“ poros nugalėtojais.