„Manchester City“ dovanų niekam nedalina – sudaužė „Wolverhampton Wanderers“, o K. de Bruyne pasižymėjo keturiais įvarčiais

Anglijos futbolo pirmenybių 36-ąjame lyderiai neklumpa ir taškų nedalina. Dar vieną didelį žingsnį arčiau čempiono titulo žengė „Manchester City“ ekipa, kuri net 5:1 sudaužė „Wolverhampton Wanderers“.

Kevinas de Bruyne pelnė keturis įvarčius<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Kevinas de Bruyne pelnė keturis įvarčius<br>AP/Scanpix nuotr.

May 12, 2022, 12:19 AM

Keturis įvarčius į „Wolverhampton Wanderers“ ekipos vartus pelnė belgas Kevinas de Bruyne. Jis pasižymėjo 7, 16, 24 ir 60 minutėmis. Dar vieną įvartį Mančesteriui įmušė 84 min. Raheemas Sterlingas.

Dabar „Manchester City“ turi 89 taškus ir trimis lenkia antroje vietoje žengiantį „Liverpool“.

Trečioje vietoje įsitaisęs Londono „Chelsea“ turi 70 taškų, tačiau negali būti ramus dėl šios pozicijos. Jam ant kulnų lipa maču mažiau žaidęs Londono „Arsenal“, kuris turi 66 taškus.

„Chelsea“ trečiadienį išvykoje 3:0 susitvarkė su „Leeds United“ futbolininkais. Rezultatas pakito jau 4-ąją min., kai Masonas Mountas jau 4-ąją minutę pasižymėjo puikiu smūgiu.

Antrame kėlinyje Christianas Pulišičius 55-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą iki 2:0, o jau Romelu Lukaku 83-ąją minutę padėjo galutinį tašką.

„Leeds United“ buvo būtinas nors vienas taškelis, nes klubas su 3ė taškais užima 18-ąją vietą, kuri yra “nelaiminga“ – jei komanda nesugebės per du likusius turus pelnyti bent trijų taškų, ji kris į žemesnį čempionatą.