„Tottenham“ kaitina aistras dėl ketvirtos vietos Anglijoje – sudaužė „Arsenal“

Londono „Tottenham Hotspur“ – prieš „Arsenal“. Šie klubai ketvirtadienį žaidė itin svarbias Anglijos „Premier“ lygos rungtynes. Abi Londono komandos kovoja dėl ketvirtosios vietos ir kelialapio į kito sezono UEFA Čempionų lygą ir šįkart „Tottenham“ nepaliko „Arsenal“ jokių vilčių ir sudaužė varžovus net 3:0. Po šio mačo laimėtojai sumažino atsilikimą iki vieno taško.

Harry Kane'as.<br>Imago/Scanpix nuotr.

May 12, 2022, 11:53 PM, atnaujinta May 12, 2022, 11:55 PM

„Arsenal“ jau 33 min. žaidė dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę gavo R.Holdingas už smūgį į varžovo veidą alkūne. Du įvarčius pirmame kėlinyje – 22-ąją ir 37-ąją pelnė H.Kane'as, o galutinį tašką jau antrojo kėlinio pradžioje – 47 min. – padėjo Heung-min Sonas.

„Arsenal“ turi 66 taškus ir rikiuojasi ketvirtas, o penktojoje pozicijoje esančio „Tottenham Hotspur“ sąskaitoje – jau 65 taškai.

„Arsenal“ ekipai net ir lygiosios būtų beveik garantavusios bent ketvirtąją vietą šiame sezone.

„Arsenal“ buvo iškovojęs keturias pergales iš eilės, o „Tottenham“ klupinėjo. Ši komanda iš paskutinių keturių mačų buvo laimėjusi tik vieną. Pirmojo rato akistatoje 3:1 triumfavo „Arsenal“.

Per visą lygos istoriją tarpusavio dvikovose 22:15 pirmauja „Arsenal“. 23 rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Tiesa, „Arsenal“ varžovų aikštėje „Premier“ lygoje laimėjo labai seniai – 2014-ųjų kovą (1:0).