Kauno rajono „Hegelmann“ užtikrintai žengė į LFF taurės ketvirfinalį

Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai toliau sėkmingai žygiuoja LFF taurės varžybose ir užtikrintai žengė į ketvirtfinalio etapą. Aštuntfinalio rungtynėse Andriaus Skerlos auklėtiniai išvykoje rezultatu 6:0 įveikė Baltijos futbolo akademija iš Vilniaus.

Kauno rajono „Hegelmann“ užtikrintai žengė į LFF taurės ketvirfinalį<br> S. Čirbos nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2022-05-25 20:08

Nuo pat susitikimo pradžios varžovų aikštės pusę apgulę kauniečiai pirmąjį įvartį pasiekė jau 8-ąją susitikimo minutę – antrą kartą šiose varžybose pasižymėjo nigerietis Thompsonas Gavi. Vėliau sekė du iš eilės juvelyriškai po kampinio atlikti Roko Rasimavičiaus perdavimai – 16-ąją minutę smūgiu galva varžovus nuginklavo kitas legionierius iš Nigerijos Samuelis Odeoyibo, o dar po 5 minučių beveik identišku smūgiu galva savo įvartį pelnė brazilas Alex de Souza.

Pirmasis kėlinys baigėsi Luko Čerkausko tiksliu smūgiu ir šio žaidėjo pirmuoju įvarčiu atstovaujant FC „Hegelmann“ klubui.

Antrajame rungtynių kėlinyje „Hegelmann“ ekipa atliko nemažai keitimų ir net neketino mažinti savo apsukų. Antrosios dalies pradžioje puikių savo progų neišnaudojo japonas Misakis Sato ir jau pasižymėjęs A.de Souza. Kėlinio viduryje ekipos apsikeitė pavojingomis progomis – du kartus iš eilės galva iš baudos aikštelės smūgiavo Ibrahimas Olaosebikanas, o šeimininkų gretose greitoje atakoje vienas prieš kauniečių vartininką išbėgo, bet tiesiai į jį smūgiavo Martin Perveinis.

70-ąją minutę į vilniečių baudos aikštelę įsiveržęs M.Sato buvo neleistinai sustabdytas, o baudinį stojęs mušti Ignas Kružikas buvo nepriekaištingas.

Dvikovą užbaigė kito FC „Hegelmann“ puolėjo, pakviesto į Lietuvos nacionalinę rinktinę, Augustino Klimavičiaus tikslus smūgis galva po L.Čerkausko idealaus perdavimo.

Mėlynai balti tapo šeštoji komanda patekusi į 2022 m. Hegelmann LFF taurės ketvirfinalį. Kiek anksčiau ten pateko ir kita laikinosios sostinės ekipa – „Kauno Žalgiris“, „Marijampolė City“, „Panevėžys“ bei Vilniaus ekipos – „Riteriai“ ir „Žalgiris“.