„Finalissima“ taurę iškovojo italams šansų nepalikusi Argentinos rinktinė

Mūšį tarp Europos ir Pietų Amerikos žemynų čempionų laimėjo Argentinos futbolininkai. Trečiadienį Londono „Wembley“ stadione įvyko „Finalissima“ taurės kova tarp Italijos ir Argentinos, kurią 3:0 (2:0) laimėjo svečiai iš Lotynų Amerikos.

„Finalissima“ taurę iškovojo italus įveikusi Argentinos rinktinė.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 1, 2022, 11:45 PM

Dėl „Finalissima“ trofėjaus paskutinį kartą buvo žaidžiama prieš 29-erius metus.

Visgi UEFA nusprendė sugrąžinti šią tradiciją, tad trečiadienį Londone surengė įspūdingą futbolo šventę, kurioje stipresni buvo Lotynų Amerikos atstovai.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 28-ąją min., kai pasižymėjo Lautaro Martinezas, kuris išvedė argentiniečius į priekį.

Dar pirmojo kėlinio pabaigoje Angelis Di Maria padvigubino Argentinos rinktinės pranašumą 2:0.

Antrajame kėlinyje abi rinktinės dar turėjo progų pasižymėti, tačiau tai pavyko padaryti tik argentiničiams, kuriems per pridėtą teisėjo laiką trečią įvartį pelnė Paulo Dybala 3:0.

Argentina šią taurę kelia antrą kartą istorijoje, kartą jiems tai pavyko padaryti 1993 m. Italai šio trofėjaus savo kolekcijoje dar neturi.