„Sūduvos“ žygis Konferencijų lygos atrankoje prasidėjo pralaimėjimu

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai ketvirtadienį pradėjo kovas UEFA Europos Konferencijų lygoje – savo pirmoje dvikovoje marijampoliečiai antrojo atrankos etapo pirmose rungtynėse santykius aiškinosi su danų „Viborg“ futbolininkais ir pralaimėjo jiems 0:1 (0:0). Tad siekdami išlikti turnyre, Marijampolės atstovai Danijoje privalės laimėti mačą bent vieno įvarčio skirtumu, kad sužaistų bent pratęsimą: lygiosios „Sūduvos“ jau netenkintų.

Marijampolės „Sūduvos“ ir „Viborg“ klubų akistata.<br> V.Kuralavičiaus nuotr.
„Sūduvos“ futbolininkai pradeda tarptautinį turnyrą.<br>alyga.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jul 21, 2022, 7:21 PM, atnaujinta Jul 21, 2022, 9:44 PM

Nors šeimininkai buvo aktyvesni ir turėjo kur kas daugiau šansų pelnyti įvartį, vis dėlto pirmasis kėlinys baigėsi 0:0.

Antrame kėlinyje vaizdas lyg ir nesikeitė, tačiau svečiai vis dažniau po kontratakų atsidurdavo prie „Sūduvos“ vartų. Ir tokia greita ataka kairiąja puse baigėsi S.Bergero smūgio pažeme iš baudos aikštės zonos, po kurio danai išsiveržė į priekį 1:0.

Mūsų šalies ekipa per likusį laiką nesugebėjo bent išlyginti rezultatą ir galiausiai nusileido 0:1.

Konferencijų lygos atranką šį sezoną jau paliko „Kauno Žalgiris“ ir „Panevėžys“.

Tai buvo jau trečioji „Sūduvos“ akistata tarptautinėje arenoje su Danijos klubais. 2009 metais Europos lygos atrankoje lietuviai kovojo su „Randers“, po septynių metų marijampoliečiai varžėsi su „Midtjylland“.

Atsakomosios rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Viborg“ komandų bus žaidžiamos Danijoje liepos 28-ąją dieną, o šios poros laimėtojai trečiajame atrankos etape susitiks su „B36 Torshavn“ (Farerų salos) arba „Tre Fiori“ (San Marinas) poros laimėtoju.