R. Lewandowskis debiutavo „Barcelona“ klube, o šis palaužė „Real“

Dviejų aršių varžovų dvikova be kompromisų, nors ir tik draugiškas susitikimas – taip galima būtų pavadinti garsiausių ispanų futbolo klubų „Barcelona“ ir Madrido „Real“ kontrolinį mačą, kuris šeštadienio vakarą vyko JAV Las Vegase. Rungtynės baigėsi minimalia Katalonijos ekipos pergale rezultatu 1:0 (1:0).

„Barcelona“ žaidėjas Robertas Lewandowskis ir „Real“ futbolininkas Antonio Rudigeris<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jul 24, 2022, 9:12 AM

Vienintelį įvartį 27-ąją minutę pelnė „Barcelona“ naujokas puolėjo brazilas Rafinha, perėjęs iš anglų „Leeds United“.

Pagrindinėje katalonų sutėtyje nuo dvikovos pradžios pasirodė iš Miuncheno „Bayern“ perėjusi Lenkijos futbolo žvaigždė Robertas Lewandowskis.

Jis šioje dvikovoje įvarčio nepelnė, o jį po pertraukos pakeitė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.