Cristiano Ronaldo žengė į aikštę su „Manchester United“ apranga, bet pergalės neiškovojo

Gandų persekiojamas portugalas Cristiano Ronaldo sekmadienį vėl apsivilko „Manchester United“ komandos marškinėlius ir žengė į aikštę starto sudėtyje per kontrolines rungtynes namuose su Madrido „Rayo Vallecano“.

Cristiano Ronaldo. <br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jul 31, 2022, 10:21 PM, atnaujinta Jul 31, 2022, 10:23 PM

Mačas baigėsi lygiosiomis 1:1, o abu įvarčiai buvo pelnyti po pertraukos, kai C.Ronaldo jau nebuvo aikštėje.

Jis rungtyniavo tik pirmąjį kėlinį ir užleido vietą Amadui Diallo, kuris 48-ąją min. svečių vartininko atremtą kamuolį nukreipė į vartus.

Tačiau 57 min. Alvaro Garcia išlygino rungtynių rezultatą – 1:1.

C.Ronaldo praleido pasirengimo sezonui etapą – oficialiai dėl šeiminių priežasčių, tačiau portugalas ieškojo variantų pereiti į komandas, kurios žais Čempionų lygoje.