Paplūdimio futbolo rinktinė atsisveikinimui sutriuškino Maltą, bet 11-oji vieta nedžiugino

Lietuvos vyrų paplūdimio futbolo rinktinė užėmė 11 vietą Europos čempionato B divizione, paskutinę varžybų dieną rezultatu 9:4 nugalėjusi Maltos komandą.

Lietuvos rinktinė.<br> LFF nuotr.

Jul 31, 2022, 4:47 PM, atnaujinta Jul 31, 2022, 4:49 PM

Lietuviai savo pranašumą prieš varžovus demonstravo nuo pirmojo kėlinio, tačiau iš keturiolikos bandymų tik du pavirto įvarčiais.

Šeštą minutę pasižymėjo kapitonas Audrius Plytnikas, realizavęs baudos smūgį. Likus dviem minutėms įvartį pelnė Elvinas Navickas po vartininko Modesto Petrausko perdavimo.

Antrajame kėlinyje mūsiškiai įmušė net penkis įvarčius į Maltos vartus, leisdami varžovams pasižymėti dukart.

Pirmiausia Paulius Giedraitis galva nukreipė kamuolį į vartus, paskiau įmušė Mantas Makutunovičius akrobatišku smūgiu per save, o E. Navickas pasižymėjo taikliu smūgiu iš distancijos. Kėlinio pabaigoje baudos smūgius realizavo M. Makutunovičius ir A. Plytnikas.

Paskutiniame kėlinyje abiem rinktinėms pavyko apsikeisti po du įvarčius.

Lietuvių gretose pasižymėjo Jurgis Lebedevas bei M. Makutunovičius, dvikovą užbaigdamas savo hetriku.

Rungtynių statistika

Malta – Lietuva 4:9 (0:2, 2:5, 2:2)

Kišiniovo paplūdimio futbolo arena. Teisėjas – Rick de Bruijn-Rodrigo (Nyderlandai)

Įvarčiai: 23 ir 24 min. Josephas Paulas Zammitas, 30 min. Saturday Odgi Nanapere, 31 min. Andre Joe Cutajaras (Malta); 6 ir 24 min. Audrius Plytnikas, 11 ir 19 min. Elvinas Navickas, 14 min. Paulius Giedraitis, 15, 21 ir 35 min. Mantas Makutunovičius, 27 min. Jonas Lebedevas (Lietuva)

Įspėti: 13 min. Antoine'as Barbara, 28 min. Dylanas Caruana (Malta)

Pašalintas: 28 min. Jonas Lebedevas (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Modestas Petrauskas, Audrius Plytnikas, Paulius Giedraitis, Arnas Levonauskas, Elvinas Navickas; Redas Graičiūnas, Mantas Makutunovičius, Modestas Kulikauskas, Aurimas Pukevičius, Jonas Lebedevas.