„Bayern“ Vokietijos čempionate startavo triuškindama „Eintracht“

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ klubas pergalingai pradėjo šalies futbolo čempionatą. Pirmose pirmenybių rungtynėse bavarai net 6:1 nepaliko šansų Frankfurto „Eintracht“ futbolininkams. Penki įvarčiai krito jau pirmame kėlinyje.

„Bayern“ pradėjo Vokietijos čempionatą pergale.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2022-08-05 23:52

Pas „Bayern“ pasižymėjo 5 min. Joshua Kimmichas, 10 min. – Benjaminas Pavardas, 29-ąją Sadio Mane, 35 min. – Jamalis Musiala, o 42-ąją min. – Serge’as Gnabry.

Nors Randalas Kolo Muani 64-ąją minutę pasinaudojo grubia Manuelio Neuerio klaida ir sušvelnino rezultatą 1:5, J.Musiala 83-ąją minutę antrą kartą šiame mače nuginklavo varžovų vartininką ir padėjo galutinį tašką dvikovoje – 6:1.