Londono „Chelsea“ pergalės fone – skaudžios „Everton“ gynėjų traumos

Londono „Chelsea“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygos sezoną atidarė išvykoje pasiekta pergale 1:0 (1:0) prieš Liverpulio „Everton“ ekipą.

„Chelsea“ pergalės fone – skaudžios „Everton“ gynėjų traumos<br> AP/Scanpix nuotr.

Aug 6, 2022, 9:40 PM, atnaujinta Aug 6, 2022, 9:58 PM

Vienintelis rungtynių įvartis krito 9-ąją pirmojo kėlinio teisėjo pridėtą minutę. Įvarčio autoriumi tapo Jorginho, kuris realizavo 11 metrų baudinį.

Teisėjas tokią bausmę nusprendė skirti po to, kai Abdoulaye Doucoure taranavo varžovą savo baudos aikštelėje.

Visgi, skaudesnis dalykas „Everton“ klubui tapo ne pralaimėjimas, o gynėjų patirtos traumos.

Pirmajame kėlinyje Benas Godfrey’us išmušinėdamas kamuolį nesėkmingai pakreipė koją ir patyręs sunkią traumą buvo išgabentas į ligoninę.

Antroje rungtynių pusėje Yerry Mina varydamasis kamuolį lygioje vietoje šį išmušė į užribį ir griebdamasis už kojos krito ant žemės. Gynėjui įtariama Achilo sausgyslių trauma.