„Jonava“ iškovojo antrą tašką A lygos čempionate

Šeštadienį tęsėsi „Optibet A lygos“ 21-asis turas. Telšių „Džiugas“ namuose neišlaikė dviejų įvarčių pranašumo prieš „Jonavą“, kuri išplėšė lygiąsias 2:2 (2:1).

„Jonava“ iškovojo antrą tašką A lygos čempionate<br> alyga.lt nuotr.

alyga.lt

Aug 6, 2022, 5:36 PM

Čempionato autsaiderių akistatoje sėkmingai startavo „džiugiečiai“. Jau devintą minutę buvo paskirtas 11 m. baudos smūgis į svečių vartus, o Jorge Eduardo smūgiu į kairįjį vartų kampą realizavo gautą galimybę.

„Džiugas“ kėlinio viduryje padvigubino savo pranašumą. Nors Ivo Brazo smūgį vartininkas Augusto Vantomme atrėmė, vietoje ir laiku atsidūręs Oleksijus Zbunas kamuolį nukreipė į vartus. Ukrainietis pelnė debiutinį įvartį lygoje.

Jonava“ ne kartą bandė ieškoti progų įmušti, bet paskutinėje atakos fazėje komanda nebuvo efektyvią. Kėlinio pabaigoje geriausią galimybę turėjo Richardas Rodriguezas, kurio smūgiuotą kamuolį sugavo vartininkas Vincentas Šarkauskas.

Po pertraukos abi komandos apsikeitė geromis progomis įmušti. „Džiugo“ išpuolyje Ivo Brazas klastingu smūgiu kamuolį pataikė į skersinį, o Jonavos atakoje Nojus Stankevičiaus standartinėje situacijoje smūgiuotas kamuolys taip pat atsimušė nuo vartų konstrukcijos.

Jonaviečių pastangos nenuėjo perniek – 74 minutę šeimininkų klaida pasinaudojo Juanas Corrinas, kuris po Juozo Lubo įžvalgaus perdavimo pelnė įvartį.

Po kiek daugiau nei dešimties minučių Petro Kušlyko auklėtiniai išlygino rezultatą. V.Šarkauskas nesėkmingai atrėmė varžovo smūgį, o pirmasis prie kamuolio suskubo J. Corrinas. Jo įvartis užtikrino „Jonavai“ antrą tašką per 22 rungtynes.