Į Anglijos „Premier“ lygos elitą sugrįžti norintis „Manchester United“ naująjį sezoną pradėjo pralaimėjimu. „Raudonieji velniai“ namuose 1:2 (0:2) nusileido „Brighton“ futbolininkams.

„Manchester United“ vargai tęsiasi – naujas sezonas pradėtas pralaimėjimu namuose<br> AP/Scanpix nuotr.

Aug 7, 2022, 5:53 PM, atnaujinta Aug 7, 2022, 5:55 PM

Pirmąjį įvartį svečiai pelnė 30-ąją minutę, kuomet Pascalis Grossas po Danny Welbecko perdavimo kamuolį siuntė į vartų tinklą.

Po 9 minučių tas pats P.Grossas pasinaudojo nesėkmingu Davido De Gea smūgio atrėmimu ir iš kelių metrų antrą kartą siuntė kamuolį į nesaugomus vartus.

Rezultatą šeimininkams pavyko sušvelninti 68-ąją minutę. Alexis Mac Allisteris bandymas kamuolį išmušti toliau nuo vartų linijos šį pasiuntė į vartų tinklą.

Tai buvo pirmosios Eriko Ten Hago rungtynės vadovaujant Mančesterio klubas. Olandas šią vasarą į Angliją persikėlė iš Amsterdamo „Ajax“ ekipos.

Kitose rungtynėse „Leicester City“ futbolininkai namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:0) su „Brentford“ ekipa.