PSG triuškinanti pergalė pažymėta įspūdingu L. Messi įvarčiu

Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas Prancūzijos futbolo čempionatą pradėjo iškovodami lengvą pergalę išvykoje. Prancūzijos čempionai 5:0 (3:0) susitvarkė su „Clermont“.

PSG triuškinanti pergalė pažymėta įspūdingu L. Messi įvarčiu<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Aug 7, 2022, 9:04 AM

Rungtynių likimas paaiškėjo jau pirmajame kėlinyje, kuomet Neymaras, Achrafas Hakimi ir Marquinhos pelnė įvarčius.

Antrajame kėlinyje du įvarčius pelnė Lionelis Messi. Antrasis argentiniečio įvartis tapo tikra rungtynių pažiba.

86-ąją minutę L.Messi sulaukė perdavimo iš tėvynainio Leandro Paredes ir kamuolį susistabdęs krūtine šį mušė per save. Tai buvo pirmasis jo įvartis per save profesionalioje karjeroje.

Kitose lygos rungtynėse „Monaco“ 2:1 (1:0) išvykoje įveikė Strasbūro „Racing“.