Po prisvilusio blyno – „Manchester United“ stratego atodūsis: „Didžiulis nusivylimas“ Paaiškino, kodėl C. Ronaldo dvikovą pradėjo sėdėdamas ant suolo

„Manchester United“ futbolininkams nepavyko pergalingai pradėti naujojo Anglijos „Premier“ lygos sezono. „Raudonieji velniai“ savų žiūrovų akivaizdoje 1:2 (0:2) nusileido „Brighton“ ekipai.

E. ten Hagas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Mančesterio klubas krito namuose.<br>AP/Scanpix nuotr.

Aug 8, 2022, 7:36 AM

Pirmasis blynas prie „Raudonųjų velnių“ komandos vairo prisvilo ir treneriui Erikui ten Hagui, kurį visa „Manchester United“ klubo bendruomenė pasitiko lyg reikiamų permainų gūsį.

Vis dėlto sezonas prasidėjo ne maloniomis permainomis, o tomis pačiomis praėjusius metus primenančiomis problemomis.

Prasta organizacija, skylėta gynyba ir skėsčiojimas rankomis – dar pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai praleido du įvarčius.

„Tai yra nesėkmė ir didžiulis nusivylimas. Nuo pat pradžių žinojau, kad lengva šiose rungtynėse nebus. Praleidome du įvarčius, buvome blogai organizuoti gynyboje.

Esu labai nepatenkintas, turime žaisti kur kas geriau. Padarėme per daug klaidų, turime išmokti šias pamokas ir kitame ture būti geresniais“, – po dvikovos „Sky Sports“ teigė naujasis „Manchester United“ strategas iš Nyderlandų.

Šioje akistatoje Mančesterio ekipos žvaigždė Cristiano Ronaldo pasirodė tik po keitimo.

Antrajame kėlinyje nuo suolo pakilęs 37-erių futbolininkas pagyvino komandos puolimą, tačiau nuo pralaimėjimo aikštės šeimininkų neišgelbėjo.

Paklaustas, kodėl C.Ronaldo nepradėjo dvikovos startiniame vienuoliktuke E. ten Hagas atsakė, kad portugalas šiuo metu su komanda treniravosi vos 10 dienų. Trenerio manymu, 90 minučių žaidybinio laiko „Manchester United“ žvaigždei būtų buvę per daug.

Strategas neabejojo, kad kitose rungtynėse portugalas aikštėje praleis kur kas daugiau laiko.