„Premier“ lygos Londono mūšyje – trenerių emocijos ir rungtynių pabaigoje pergalę iš rankų išleidusi „Chelsea“

Sekmadienį buvo sužaistos vos dvejos antrojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynės. Vieneriose iš jų Londono „Chelsea“ futbolininkai savo aikštėje priėmė to paties miesto „Tottehnam Hotspur“ ekipą.

Komandų treneriai įsivėlė į konfliktą.<br>AP/Scanpix nuotr.
A.Conte įsivėlė į konfliktą su aikštės šeimininkų strategu.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Aug 14, 2022, 8:32 PM, atnaujinta Aug 14, 2022, 10:06 PM

Dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:0).

Rungtynių įvarčių sąskaitą atidarė 19-ąją min. „Chelsea“ į priekį išvedęs Kalidou Koulibaly.

Antrajame kėlinyje svečiams pavyko išlyginti rezultatą – tą taikliu smūgiu 68-ąją min. padarė Pierre'as-Emile'is Hojbjergas.

Po išlyginamojo įvarčio „Tottenham“ strategas sprogo emocijomis ir nubėgęs prie „Chelsea“ trenerio Thomaso Tuchelio rėkė jam į veidą.

Aikštės šeimininkų vairininkas italui atsakė tuo pačiu, kilo susistumdymas, jis buvo numalšintas abiem treneriams parodžius po geltoną kortelę.

77-ąją min. „Chelsea“ dar kartą į priekį išvedė Reece'as Jamesas, tačiau svečiai stebuklingai išsigelbėjo per šeštąją antrojo kėlinio pridėto laiko minutę – po kampinio rezultatą vėl išlygino Harry Kane'as.

Nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui aikštėje vėl kilo apsistumdymas. Į konfliktą vėl įsivėlė abiejų komandų treneriai. Paspausdami vienas kitam rankas jie apsižodžiavo ir netrukus buvo nubausti raudonomis kortelėmis.

Kitose sekmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Nottingham“ futbolininkai namuose 1:0 pranoko „West Ham United“ ekipą.