Kovoje prieš Zagrebo „Dinamo“ – V. Dambrausko treniruojamos „Hajduk“ pralaimėjimas

Šeštadienį Kroatijos futbolo pirmenybėse ietis surėmė Valdo Dambrausko treniruojama Splito „Hajduk“ ir šalies futbolo milžinas Zagrebo „Dinamo“. Kroatijos sostinėje vykusią dvikovą 4:1 (0:1) laimėjo aikštės šeimininkai.

Valdas Dambrauskas<br>lrytas.lt archyvo nuotr.

Aug 14, 2022, 8:04 AM

V.Dambrausko kariauna atidarė rezultatyvios dvikovos įvarčių sąskaitą.

Per pirmojo kėlinio pridėtą laiką pasižymėjo Janis Atanasovas.

Vis dėlto antrajame kėlinyje viskas vyko pagal „Dinamo“ užsakomą muziką – 61-ąją min. rezultatą išlygino Martinas Baturinas, o vos po trijų minučių aikštės šeimininkus į priekį išvedė Arijanas Ademi.

Reikalai „Hajduk“ gerai nesiklostė ir antroje kėlinio pusėje – 84-ąją min. dar vieną Zagrebo komandos įvartį pridėjo Ameras Gojakas, o paskutinę vinį per antrojo kėlinio pridėtą laiką įkalė Mislavas Orsičius.

Šiuo metu čempionate pirmaujanti „Dinamo“ po penkerių rungtynių savo sąskaitoje turi 13 taškų. Tuo metu „Hajduk“ su šešiais taškais žengia antra. Tiesia, Splito ekipa už čempionato lyderius yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau.