Paaiškėjo, kam atiteko paskutinieji bilietai į UEFA Čempionų lygos grupių etapą

Trečiadienį nusileido UEFA Čempionų lygos atrankos uždanga. Paskutinę atkrintamųjų varžybų dieną ietis surėmė šešios Europos komandos, o trys iš jų iškovojo vietas rugsėjį startuosiančiose pirmenybėse.

Budės ekipa liko už Čempionų lygos grupių etapo borto.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Aug 25, 2022, 8:50 AM

Trečiajame atrankos etape Vilniaus „Žalgirį“ nubaudusi Norvegijos Budės „Glimt“ ekipa liko už Čempionų lygos kovų borto.

Norvegai atsakomojoje dvikovoje išvykoje 1:4 nusileido Zagrebo „Dinamo“ futbolininkams iš Kroatijos.

Šioje akistatoje viskas sprendėsi pratęsimo metu, nes po pagrindinio rungtynių laiko aikštės šeimininkai pirmavo 2:1. Pirmoji šių komandų akistata Budėje baigėsi Norvegijos čempionų pergale 1:0.

Papildomo pusvalandžio metu kroatai įrodė savo pranašumą. Jie priešininkus nokautavo pačioje antrojo pratęsimo kėlinio pabaigoje – 117-ąją ir 121-ąją min.

Už Čempionų lygos grupių etapo borto likusi „Glimt“ rudenį kovos UEFA Europos lygos grupių etape.

Kartu su „Dinamo“ į UEFA Čempionų lygos grupes žengė Glazgo „Rangers“ (Škotija) (3:2 pranoko Nyderlandų PSV) bei „FC Copenhagen“ (Danija) (2:1 įveikė „Trabzonspor“, Turkija).

UEFA turnyrų grupių etapų burtai bus traukiami penktadienį.