Niuksas PSG žvaigždynui: namuose liko be pergalės

Pirmą kartą šiame Prancūzijos futbolo čempionate pergalės iškovoti nepavyko čempionės titulą ginančiai Paryžiaus „Saint-Germain“ (PSG) ekipai.

Neymaras ir L.Messi.<br>ZP/Scanpix nuotr.

Aug 29, 2022, 7:34 AM, atnaujinta Aug 29, 2022, 9:20 AM

Sekmadienį vykusioje dvikovoje Paryžiaus klubas savų žiūrovų akivaizdoje 1:1 (0:1) sužaidė lygiosiomis su „AS Monaco“ futbolininkais.

Svečiai dar rungtynių pradžioje parodė, kad į Prancūzijos sostinę atvyko nusiteikę rimtai ir 20-ąją minutę įsiveržė į priekį po taiklaus Kevino Vollando smūgio.

Pasyviai puolime žaidusi PSG atkuto tik pirmojo kėlinio pabaigoje, kai dukart pataikė kamuolį į priešininkų vartų virpstą. Vis dėlto išlyginti rezultato iki pertraukos aikštės šeimininkams nepavyko.

Antrajame kėlinyje skaičiai švieslentėje tapo vienodi po 70-ąją min. realizuoto Neymaro 11-os metrų baudinio, kurį uždirbo pats prancūzas.

Iki finalinio rungtynių švilpuko pavojingesnė komanda buvo PSG, tačiau Prancūzijos čempionams pasižymėti nepavyko ir dvikova baigėsi lygiosiomis.

Pirmuosius taškus šiame sezone išbarstęs Paryžiaus klubas vis dar išliko Prancūzijos futbolo čempionato lyderiu.