Čempionų lygos starte itin skaudų antausį gavo „Liverpool“, o „Barcelona“ ekipoje karaliavo R. Lewandowskis

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį savo kovas pradėjo A,B, C ir D grupių komandos. Didžiausias dėmesys ir sirgalių akys krypo į Italiją, kur vietos „Napoli“ kovojo su anglų „Liverpool“ bei į katalonijos sostinę Barseloną, kur vietos „Barcelona“ santykius aiškinosi su čekų nykštuku Plzeno „Viktoria“.

„Liverpool“ ekipa žaidė Italijoje ir skaudžiai nusvilo.<br>CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix nuotr.

Sep 7, 2022, 7:33 PM, atnaujinta Oct 11, 2022, 11:19 AM

Neįtikėtinai skaudų antausį Neapolyje gavo anglų vicečempionas „Liverpool“, kuris per pirmąjį kėlinį praleido 3 įvarčius, o galiausiai nusileido „Napoli“ net 1:4.

Tai vos antrasis kartas, kai „Liverpool“ praleidžia 4 įvarčius Čempionų lygoje vadovaujant Jurgenui Kloppui. Pastarąjį kartą tai įvyko 2018-siais akistatoje su „Roma“, kur anglai krito 4:2.

Įspūdingą rezultatą namie pasiekė „Barcelona“, sutriuškinusi čekų Plzeno klubą 5:1. Net 3 įvarčius pelnė naujasis katalonų pirkinys lenkas Robertas Lewandowskis.

Tai buvo jo pirmasis „hat–trickas“ per penkias sužaistas rungtynes šioje komandoje. Iš viso jis per penkis mačus jau įmušė „Barcelona“ ekipai 8 įvarčius.

R.Lewandowskis dar be to pasiekė ir naują Čempionų lygos rekordą – jis pirmasis, pelnęs po tris įvarčius per rungtynes už tris skirtingus klubus.

Tai jis darė žaisdamas Čempionų lygoje už Dortmundo „Borussia“, už Miuncheno „Bayern“ ir jau dabar atstovaudamas „Barcelona“.

Vakaro pirmose dvikovose pergales šventė namie kovojusios komandos. A grupėje olandų Amsterdamo "Ajax" pirmame kėlinyje pelnė tris įvarčius be atsako į škotų Glazgo "Rangers" ir šventė pergalę 4:0 (3:0).

Tiesa, svečiai antrojo kėlinio 71 min. įmušė, tačiau po VAR sistemos peržiūros įvartis buvo anuliuotas.

Trečiadienio Čempionų lygos mačai

A grupė

Amsterdamo „Ajax“ – Glazgo „Rangers“ 4:0 (3:0).

17 min. Edison Alvarez, 32 min. Steven Berghuis,  33 min. Mohammedas Kudus, 80 min. Steven Bergwjin.

„Napoli“ – „Liverpool“ 4:1 (3:0).

5 ir 47 min. Piotrs Zielinskis, 31 min. Zambo Anguissa, 45 min. Giovanni Simeone/49 min. Luisas Diazas.

B grupė

Madrido „Atletico“ – „Porto“ 2:1 (0:0).

92 min. Mario Hermoso, 101 min. Anthoine'as Griezmannas/ 95 min. Matheus Uribe (11 metrų).

„Club Brugge“ – Lėverkuzeno „Bayer“ 1:0 (1:0).

42 min. Abakar Sylla.

C grupė

Milano „Inter“ – Miuncheno „Bayern“ 0:2 (0:1).

25 min. Leroy Sane, 66 min. Danilo D'Ambrosio (į savo vartus).

„Barcelona“ – Plzeno „Viktoria“ 5:1 (3:1).

13 min. Franckas Kessie, 34, 45 ir 67 min. Robertas Lewandowskis, 71 min. Ferranas Torresas/ 44 min. Janas Sykora.

D grupė

Frankfurto „Eintracht“ – Lisabonos „Sporting“ 0:3 (0:0).

65 min. Marcus Edwardsas, 67 min. Francisco Trincao, 82 min. Nuno Santos.

„Tottenham Hotspur“ – Marselio „Olympique“ 2:0 (0:0).