„Kauno Žalgiris“ namuose palaužė „Jonavą“

Penktadienį prasidėjo 30-asis „Optibet A lygos“ turas. Svarbią pergalę namuose iškovojo „Kauno Žalgiris“, kuris po nelengvos kovos įveikė „Jonavos“ pasipriešinimą 2:1 (1:1).

„Kauno Žalgiris“ namuose palaužė „Jonavą“<br> alyga.lt nuotr.

alyga.lt

Sep 16, 2022, 8:35 PM

Nors kauniečiai aktyviau pradėjo rungtynes, būtent jie suklydo įžaidžiant kamuolį prie savų vartų ir praleido įvartį jau 5 minutę. Klaida puikiai pasinaudojo Vadymas Maščenka, kuris įsirašė pirmą įvartį vilkint jonaviečių marškinėlius.

Visgi jau po dešimties minučių „Kauno Žalgiris“ atstatė pusiausvyrą, kai Edvinas Kloniūnas išprovokavo pražangą prie varžovų vartų ir buvo skirtas 11 m. baudos smūgis. Jį užtikrintai realizavo Linas Pilibaitis.

Abi komandos žaidė atakuojantį futbolą ir pirmajame kėlinyje testavo varžovų vartininkus. Jonaviečių gretose V.Maščenka keliais tolimais smūgiais išbandė Deivido Mikelionio budrumą, o šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį po ambicingų L.Pilibaičio ir Divine'o Naah bandymų.

Po pertraukos „Kauno Žalgiriui“ vėl pavyko uždirbti 11 m. baudos smūgį – jonaviečiai prasižengė prieš vikriai baudos aikštelėje sužaidusį Oyinlola Kayode. Prie žymos šį kartą stojęs Gratas Sirgėdas atliko tikslų šūvį į vartus.

Pasiduoti neketinusi „Jonava“ turėjo puikią progą atstatyti pusiausvyrą 69 minutę. Po Ernesto Astachovo reido kamuolys atšoko V.Masčenkai, bet jis iš arti pataikė į skersinį.

Kauno komandai pavyko išlaikyti pranašumą ir švęsti pergalę. Surinkę 46 taškus, Roko Garasto auklėtiniai bent laikinai pakilo į penktą vietą. „Jonava“ (3 tšk.) žygiuoja paskutinė.

„Nauja diena“: įvykiai Sakartvele – nauja kova tarp Rusijos ir Vakarų?