„Barcelona“ po dviejų R. Lewandowskio įvarčių triuškino „Elche“

Ispanijos futbolo čempionato šeštojo turo akistatose šeštadienį žaidžiami keturi mačai, o katalonų „Barcelona“ namuose net 3:0 sutriuškino dešimtyje likusius „Elche“ žaidėjus.

Robertas Lewandowskis pelnė 2 įvarčius.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Sep 17, 2022, 7:45 PM, atnaujinta Sep 18, 2022, 12:39 AM

Svečiai jau 14 rungtynių minutę liko dešimtyje, kai po paskutinės vilties pražangos Gonzalo Verdu išvydo raudoną kortelę.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai neteko ir trenerio, kai emocijų nevaldęs „Elche“ strategas Francisco Rodriguezas taip pat pamatė prieš save raudoną kortelę.

Pasinaudojęs tuo 34 minutę įvartį įmušė lenkas Robertas Lewandowskis, o 41-ąją pasižymėjo Memphis Depay‘us.

Baigiantis kėliniui į „Elche“ vartus krito ir trečiasis įvartis, kurį įmušė Pedri, tačiau po VAR peržiūros jis buvo anuliuotas. Bis dėlto trečiasis įvartis buvo įmuštas ir savo antrąjį įvartį mače pelnė 48 min. tas pats R.Lewandovskis.

Lenkijos futbolo žvaigždė jau pelnė 8 įvarčius per šešerias rungtynes.

Vartininkui Marcui-Andre ter Stegenui rungtynės su „Elche“ buvo 335-osios „Barselona“ komandos gretose.

Vokietis pagal šį statistikos rodiklį jau užima trečiąją vietą pagal tarp užsienio futbolininkų, kurie žaidė katalonų ekipoje. Daugiau – atitinkamai 778 ir 408 rungtynes ​​– žaidė tik 2021 metais komandą palikęs puolėjas argentinietis Lionelis Messi ir praėjusią vasarą pasitraukęs gynėjas brazilas Dani Alvesas.

30-metis vartininkas šiandien aplenkė buvusį gynėją Javierą Mascherano (334 rungtynės).

M.-A. ter Stegenas „Barcelona“ komandoje žaidžia nuo 2014/15 metų sezono.

Po šios akistatos Xavi vedama „Barcelona“ kuriam laikui kyla į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją ir tašku lenkia į antrąją vietą nustumtą, tačiau maču mažiau žaidusią Madrido „Real“. Tuo tarpu, „Elche“ yra paskutinėje vietoje.