„Bayern“ ekipa pralaimėjo ir pasiekė blogiausią rezultatą per pastaruosius 21-erius metus

Šeštadienį Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ klubas dar kartą nesugebėjo įveikti varžovų ir jau ketvirtą kartą iš eilės aikštę paliko be pergalės. Šį kartą bavarai išvykoje rezultatu 1:0 nusileido „Augsburg“ vienuolikei.

Thomasas Mulleris negali patikėti, kad jau keturi mačai „Bayern“ nelaimi.

Sep 17, 2022, 7:13 PM, atnaujinta Sep 17, 2022, 9:32 PM

Vienintelis rungtynių įvartis krito 59 minutę. Šeimininkams pergalę lėmė sėkmingai situacija pasinaudojęs Mergimas Berisha.

„Bayern“ turėjo idealią progą išlyginti rezultatą 73 minutę, kai vienas prieš vieną su vartininku išbėjo Leroy'us Sane, tačiau „Augsburg“ vartų sargas Rafalas Gikiewiczius eilinį kartą gelbėjo savo komandą.

„Bayern“ kamuolį valdė 74 procentus laiko, tačiau nesugebėjo bent išlyginti rezultatą. Tai pirmasis kartas per 21-erius metus, kai Miuncheno klubas negali laimėti keturis mačus iš eilės.

Tik 2001 metais „Bayern“ buvo patyręs keturis pralaimėjimus iš eilės.

Kol kas Miuncheno komanda žengia ketvirta, o po pergalės „Ausburg“ pakilo į 11 vietą.