Laimėti „Manchester City“ padėjęs E. Haalandas savo pavardę įsirašė į Anglijos čempionato istoriją

Šeštadienį Anglijos futbolo čempionate žaidžiami trys aštuntojo turo mačai. Pirmoje akistatoje šalies čempionas „Manchester City“ klubas susitvarkė su „Wolverhampton“ 3:0 (2:0) ir kol kas pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Be to Mančesterio komandos puolėjas Erlingas Haalandas įmušė įvartį ir pateko į istoriją.

Erlingas Haalandas pelnė keturis įvarčius iš eilės išvykos mačuose.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Sep 17, 2022, 4:56 PM, atnaujinta Sep 17, 2022, 9:33 PM

22-ejų metų norvegas pasižymėjo 16-ąją susitikimo minutę po Bernardo Silvos perdavimo. Šis E.Haalando įvartis buvo ketvirtasis per pirmąsias ketverias „Manchester City“ ekipos išvykos ​kovas – futbolininkas visose išvykų rungtynėse pelnė po įvartį.

Taigi norvegas tapo pirmuoju žaidėju lygos istorijoje, kuriam pavyko tai padaryti.

E. Haalandas šį sezoną „Manchester City“ gretose per 7 rungtynes ​​jau pelnė 11 įvarčių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Wolverhampton“ nuo 33 minutės žaidė mažumoje, kai raudoną kortelę gavo Nathanas Collinsas. Šalies čempionams dar įvarčius mušė 1 min. Jackas Grealishas ir 69 min. Philas Fodenas.

„Man City“ po septynerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 17 taškų ir laikinai palypėjo į lentelės viršūnę. Vienu susitikimu mažiau sužaidęs „Arsenal“ su 15 taškų žengia antras.