Londono „Chelsea“ klubas trečiadienį UEFA Čempionų lygos rungtynėse namuose net 3:0 (1:0) sutriuškino „AC Milan“ futbolininkus.

UEFA Čempionų lygoje „Chelsea“ triuškino „AC Milan“, o „Manchester City“ surengė įvarčių fiestą.<br> AP/Scanpix nuotr.
Stefano Pioli.<br> sipapress/scanpix nuotr.

Oct 5, 2022, 9:37 PM, atnaujinta Oct 5, 2022, 11:54 PM

Šeimininkai pirmąjį įvartį pelnė 27-ąją minutę, kai pasižymėjo prancūzas Wesley Fofana.

Dar du įvarčius anglai pridėjo antrajame kėlinyje, kai 56-ąją min. pasižymėjo iš Gabono kilęs Pierre-Emerick Aubameyangas, o 52-ąją – anglas Reece'as Jamesas.

Tai buvo pirmoji „Chelsea“ pergalė per trejas rungtynes, kuri leido pakilti į antrąją E grupės vietą. Italai po šio pralaimėjimo nukrito į trečiąją.

F grupės mače Madrido „Real“ po atkaklios kovos 2:1 (2:1) įveikė Donecko „Shachtar“ klubą. Ispanams 13-ąją minutę įvartį pelnė Rodrygo, o 28-ąją pasižymėjo Vinicius Junior.

Ukrainiečiams 37-ąją min. įvartį pelnė Oleksandras Zubkovas.

G grupėje tikrą įvarčių fiestą surengė „Manchester City“, kurie net 5:0 (3:0) sutraiškė Danijos „Copenhagen“ klubą. Nugalėtojams tris įvarčius pelnė norvegas Erlingas Haalandas (7-ąją ir 32-ąją min.). Tiesa, trečią dvikovos įvartį danai pasiuntė į savus vartus, kai 39-ąją min. nesėkmingai sužaidė kartvelas Davitas Khocholavas.

Antrajame kėlinyje po įvartį pridėjo Riyadas Mahrezas (55 min.) ir Julianas Alvarezas (76 min.).

Kitame G grupės mače Dortmundo „Borussia“ 4:1 (3:0) nugalėjo „Sevilla“.

H grupėje Lisabonos „Benfica“ sužaidė lygiosiomis su „Paris Saint-Germain“ komanda 1:1 (1:1).

Kitame H grupės mače Turino „Juventus“ 3:1 (1:0) įveikė Haifos „Maccabi“.