Sostinėje – nelengva Marijampolės „Sūduvos“ pergalė

Sekmadienį „Optibet A lygoje“ vyko centrinės 32 turo rungtynės. Į pergalių kelią jose sugrįžo Marijampolės „Sūduva“, svečiuose 3:2 (3:1) įveikusi Vilniaus „Riterius“.

Marijampolės ekipa šventė svarbią pergalę.<br>S. Čirbos nuotr.

2022-10-09 20:00

Rungtynėse geriau startavo vilniečiai, kurie jau 14 minutę išsiveržė į priekį. Po Mindaugo Grigaravičiaus perdavimo iš kairiojo krašto Deimantas Rimpa galva nuginklavo vartininką.

„Sūduva“ greitai atsigavo po praleisto įvarčio ir po šešių minučių išlygino rezultatą. Standartinėje situacijoje prie tolimojo virpsto tykojęs Nicolasas Taravelis smeigė tikslų smūgį galva.

Svečių kokybiškas žaidimas standartinėse situacijose tęsėsi toliau. 28 minutę po Xabi Auzmendi pakelto kampinio Aleksandras Živanovičius „antrajame aukšte“ pranoko varžovus ir įmušė įvartį.

Prieš pertrauką marijampoliečiai sudavė dar vieną smūgį varžovams po sėkmingai įžaisto kampinio. Milanas Jokičius atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelės centrą, o ten laukęs A. Živanovičius smūgiu pažeme surado kamuoliui vietą vartų tinkle.

Antrajame kėlinyje pavojingų momentų prie abiejų vartų beveik nebuvo. Paskutinę rungtynių pridėto laiko minutę „Riteriai“ sušvelnino rezultatą po Nemanja Lakičiaus-Pesičiaus įvarčio, bet netrukus nuaidėjęs arbitro švilpukas signalizavo „Sūduvos“ pergalę.