Čempionų lygoje „Napoli“ užsitikrino vietą atkrintamosiose, „Atletico“ namuose neįveikė „Brugge“

Trečiadienio UEFA Čempionų lygos kovos prasidėjo Ispanijoje ir Italijoje. Madrido „Atletico“ namuose priėmė „Brugge“ ekipą, o „Napoli“ egzaminavo Amsterdamo „Ajax“ futbolininkus.

Čempionų lygoje „Napoli“ užsitikrino vietą atkrintamosiose<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 12, 2022, 7:30 PM, atnaujinta Oct 12, 2022, 11:34 PM

Italijoje, A grupės rungtynėse „Napoli“ futbolininkai namuose 4:2 (2:0) palaužė Amsterdamo „Ajax“ ekipą ir užsitikrino vietą aktrintamosiose rungtynėse.

„Ajax“ futbolininkai siekė atsirevanšuoti už gėdingą pralaimėjimą namuose. Amsterdame „Napoli“ šventė pergalę rezultatu 6:1.

Tačiau „Napoli puikiai pradėjo rungtynes ir jau po 16-os minučių pirmavo 2:0. Įvarčius šeimininkams pelnė Hirvingas Lozano ir Giacomo Raspadori.

Svečiai rankų nesudėjo ir Davy Klaasenas 49-ąją rungtynių minutę atsilikimą sušvelnino.

Po 13-os minučių „Napoli“ ir vėl susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Kvicha Kvaratskhelia.

83-ąją minutę 11 metrų baudinys jau buvo paskirtas į šeimininkų vartus, o jį sėkmingai realizavo Stevenas Bergwijnas.

Galiausiai 90-ąją minutę Victoras Osimhenas tiksliu smūgiu pelnė ketvirtąjį šeimininkų įvartį ir užtikrino „Napoli“ pergalę.

„Napoli“ klubas po 4 rungtynių turėdamas 12 taškų užima pirmąją vietą B grupėje. „Ajax“ su 3 taškais rikiuojasi trečioje vietoje.

B grupėje Madrido „Atletico“ futbolininkai namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Brugge“ ekipa.

Šeimininkai atliko net 20 smūgių, iš kurių 9 skriejo į vartų plotą, tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo.

Nuo 82 minutės „Atletico“ taip pat rungtyniavo daugumoje, kuomet antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Kamalas Sowah.

Pirmosios „Atletico“ ir „Brugge“ rungtynės Belgijoje baigėsi šeimininkų pergale 2:0.

Madrido „Atletico“ futbolininkai A grupėje buvo laikomi aiškiais favoritais, tačiau po 4 rungtynių ispanai turi tik 4 taškus. Tuo tarpu „Brugge“ klubas visus stebina ir su 10 taškų žengdami pirmoje pozicijoje užsitikrino vietą atkrinatomosiose varžybose.