Priešininkų vartininko nokautuotas „Real“ futbolininkas į Madridą grįžo su 20 siūlių veide

Antradienį vykusiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse tarp Donecko „Šachtar“ ir Madrido „Real“ (1:1) ekipų netrūko nei kovos, nei kraujo. Dvikovos pabaigoje išlyginamąjį čempionų įvartį įmušęs Antonio Rudigeris dėl iškovoto taško stipriai susižeidė galvą.

A.Rudigeris susižalojo Čempionų lygos dvikovoje.<br>A.Rudigerio instagramo nuotr. koliažas.

Oct 12, 2022, 10:48 AM, atnaujinta Oct 12, 2022, 10:50 AM

Per teisėjo pridėtą laiką vokietis įkirto į Ukrainos klubo baudos aikštelę ir pasiekęs kamuolį pasiuntė jį į priešininkų vartus. Vis dėlto būdamas ore jis neišvengė nemalonumų – „Šachtar“ vartininkas Anatolijus Trubinas stipriu žaidybinio epizodo smūgiu nokautavo įvartį įmušusį „Real“ žaidėją.

Tiek A.Rudigeriui, tiek ir A.Trubinui medikai suteikė pagalbą. Ukrainiečių vartų sargas dar sugebėjo pabaigti paskutinę rungtynių minutę, o Madrido ekipos žaidėjas apsipylęs krauju aikštę turėjo palikti priverstinai.

Po dvikovos išlyginamojo įvarčio autorius socialinėje erdvėje pasidalino nuotrauka iš lėktuvo, teigdamas, kad jam viskas yra gerai.

„Kas tavęs nenužudo, padaro tave stipresniu. Man viskas gerai, dėkoju už palaikymą“, – rašė vokietis.

Teigiama, kad A.Rudigerio žaizdai tvarkyti prireikė net 20 medicininių siūlių.

Po dvikovos „Real“ strategas Carlo Ancelotti pridūrė, kad susižeidęs vokietis veržėsi į aikštę pabaigti paskutinės rungtynių minutės, tačiau strategas nusprendė nerizikuoti žaidėjo sveikata.