Madrido „Atletico“ neįveikė Ispanijos vidutiniokų, „Sevilla“ ir toliau stringa

Ispanijos futbolo čempionate antradienį Madrido „Atletico“ futbolininkai namuose 1:1 (1:0) sužaidė su Madrido „Rayo Vallecano“.

Madrido „Atletico“ neįveikė Ispanijos vidutiniokų<br> Imago/Scanpix nuotr.

Oct 19, 2022, 8:26 AM

20-ąją minutę po puikaus Antoine Griezmanno perdavimo Alvaro Morata pasiuntė kamuolį į kairįjį apatinį vartų kampą ir išvedė „Atletico“ komandą į priekį.

Visgi, 89-ąją minutę „Atletico“ baudos aikštelėje buvo užfiksuotas žaidimas ranka ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Šį šaltakraujiškai realizavo Radamelis Falcao ir išplėšė lygiąsias.

„Atletico“ su 20 taškų po 10 turų užima 3-ąją vietą. „Rayo Vallecano“ savo sąskaitoje turi 12 taškų ir žengia 10-oje vietoje.

Ir toliau stringa „Sevilla“ klubas, kuris namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Valencia“.

Svečiai į priekį išsiveržė 6-ąją minutę, kuomet iš kelių metrų kamuolį į vartus pasiuntė Edinsonas Cavani.

Rezultatą „Sevilla“ lygino 86-ąją minutę, kuomet Erikas Lamela po kampinio atliko smūgį į apatinį vartų kampą.

Rungtynėse buvo pridėtos 7 minutės, tačiau 9-ąją pridėtą minutę Papu Gomezas už greitos atakos nutraukimą susilaukė raudonos kortelės.

Visgi, VAR pagalba buvo nuspręsta situaciją peržiūrėti ir teisėjas pastebėjo, kad ataka tęsėsi ir toliau, o tuomet pražanga nuo įvarčio „Sevilla“ komandą saugojo Kike Salas.

Teisėjas P.Gomezo raudoną kortelę pakeitė į geltoną, o K.Salas susilaukė raudonos kortelės ir į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

Baudinio realizuoti stojo Jose Gaya, tačiau vartuose stovėjęs sėkmingai smūgį atlaikė.

„Sevilla“ su 10 taškų užima 11-ąją vietą, o „Valencia“ turėdama 15 taškų žengia 8-oje pozicijoje.