„Sūduva“ namuose nuginklavo „Jonavą“

„Optibet A lygoje“ kiek netikėtai sunkią pergalę iškovojo vicečempionė Marijampolės „Sūduva“.

„Sūduva“ namuose nuginklavo „Jonavą“<br> alyga.lt nuotr.

alyga.lt

Oct 23, 2022, 5:39 PM

Šią savaitę su vyr. treneriu Migueliu Moreira atsisveikinęs Marijampolės klubas 33-iojo turo mače namuose 1:0 (0:0) įveikė „Jonavą“.

Pirmame kėlinyje komandos įvarčio nepelnė, nors abi turėjo tam galimybių. Svečiai atkarpomis solidžiu žaidimu išsiskirdavo aikštės viduryje.

Vis dėlto po pertraukos „Sūduva“ neužtruko išsiveržti į priekį. 52-ąją minutę Giedrius Matulevičius atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Danilas Kondrakovas smūgiavo galva bei įveikė Artiomą Fastovą.

„Jonavos“ gretose pastebimai rungtyniavo Artiomas Radčenka bei Vadymas Radčenka, savo ruožtu, sūduviečiai taip pat neišnaudojo gerų progų.

Svečiai mačą baigė dešimtiese: raudoną kortelę per pridetą laiką užsidirbo ukrainietis Andrijus Spivakovas.