Futbolo stebuklas Bazelyje: 1-ąją minutę įvartį praleidęs „Žalgiris“ atsitiesė ir liko gyvas Konferencijų lygoje Panaikino dviejų įvarčių deficitą

Neįtikėtinas charakteris. Būtinai bent lygiąsias Bazelyje iškovoti turėjęs Vilniaus „Žalgiris“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir iš dvikovos prieš galingąjį „Basel“ į Vilnių sugrįžta su itin svarbiu tašku savo taupyklėje.

Vilniečiai iškovojo tašką Bazelyje.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Vilniečiai iškovojo tašką Bazelyje.<br>T. Bauro nuotr.
Vilniečiai iškovojo tašką Bazelyje.<br>T.Bauro nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Oct 27, 2022, 9:44 PM, atnaujinta Oct 27, 2022, 11:59 PM

Vilniečiai su garsiuoju varžovu sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:2).

Itin nemalonų dūrį „Žalgiriui“ teko sugerti dar pirmąją rungtynių minutę – tąsyk aikštės šeimininkus į priekį išvedė Andy Dioufas.

Užsikūrusi „Basel“ ekipa ilgai netruko ir padvigubinti savo pranašumą – 23-ąją min. Šveicarijos klubo pranašumą padvigubino Andi Zeqiri.

Įsismaginusi Bazelio komanda kontroliavo reikalus aikštėje, tačiau tada apie save priminė Vilniaus „Žalgiris“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje laiku ir vietoje atsidūręs Mathiasas Oyewusis 42-ąją min. sušvelnino atsilikimą – 1:2.

Antrojo kėlinio metu kraujo skonį pajutę V.Čeburino auklėtiniai tęsė savo spektaklį, o jame pagrindinį vaidmenį ir vėl atliko M.Oyewusis.

Futbolininkas iš Nigerijos 62-ąją min. išlygino rezultatą – 2:2. Tokie skaičiai švieslentėje vilniečiams buvo palankūs – jiems iš Bazelio reikėjo grįžti bent su tašku savo kraityje.

Dar geresnių žinių vilniečiai sulaukė iš Bratislavos, kuriame vietos „Slovan“ pranoko Jerevano „Pyunik“ futbolininkus.

Tai reiškė, kad „Žalgiris“ savo likimą UEFA Europos Konferencijų lygoje spręs kitą savaitę.

Vilniečiai lapkričio 3-ąją namuose susikaus su Bratislavos „Slovan“ futbolininkais.

Šiuo metu UEFA Konferencijų lygos H grupėje įsivyravo painiava – grupėje pirmauja po 8 taškus turinčios „Basel“ ir „Slovan“ ekipos, trečias su 6 taškais rikiuojasi „Pyunik“, o ketvirtas su 5 taškais žengia „Žalgiris“.

Į kitą etapą pateks dvi stipriausios grupės komandos. Pogrupio etapas baigsis kitą savaitę.