Lietuvos 17-mečių futbolo rinktinė pralaimėjimu baigė pasirodymą Europos čempionato atrankoje

Sakartvele finišavo UEFA Europos vaikinų U-17 čempionato atrankos turnyras, kuriame varžėsi Lietuvos rinktinė. Paskutinėse grupės rungtynėse mūsiškiai patyrė pralaimėjimą turnyro šeimininkams rezultatu 0:3.

Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė.<br>lff nuotr.

Nov 1, 2022, 4:49 PM

Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo apylygį žaidimą su pavienėmis progomis, o sąlygas žaisti sunkino smarkus vėjas. Susitikimo 9 minutę Regnar Krot atliko pirmą lietuvių smūgį į varžovų vartus.

Sakartvelo rinktinės kapitonas Saba Gegučadzė 30 minutę prasiveržė aikštės viduriu ir atliko perdavimą Vachtangui Salijai. Pastarojo smūgiuotą kamuolį mėgino atremti lietuvių vartininkas Joris Aliukonis, tačiau prie kamuolio pirmas suskubęs Avtandilas Mašava nukreipė jį į vartus.

Lietuviai turėjo puikią progą išlyginti rezultatą 64 minutę, kuomet Jonas Usavičius atsiplėšė nuo varžovų gynėjų, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo prie pat vartų kairiojo virpsto.

Sakartveliečių persvarą 83 minutę padidino Teimurazas Odikadzė, pasinaudojęs Giorgio Gogatišvilio perdavimu. Kėlinio pabaigoje galutinį rezultatą užfiksavo T. Odikadzė, sėkmingai užbaigęs staigią kontrataką – 0:3.

Kitose šios grupės grupės rungtynėse Izraelio ir Anglijos komandos sužaidė lygiosiomis 1:1. Tad pirmą vietą užsitikrino anglai (7 taškai), antrą – izraeliečiai (5 t.), trečią – sakartveliečiai (3 t.), o ketvirti liko lietuviai (1 t.).