Emocijos Ispanijoje: paskutiniajame karjeros mače G. Pique buvo nubaustas raudona kortele R. Lewandowskis – išvarytas iš aikštės

„Barcelona“ ekipa išliko vienvalde Ispanijos futbolo čempionato turnyrinės lentelės lydere – katalonai antradienį išvykoje net ir rungtyniavę mažumoje 2:1 (0:1) įveikė Pamplonos „Osasuna“ futbolininkus.

G.Pique.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2022-11-09 07:32, atnaujinta 2022-11-09 07:35

Aikštės šeimininkus į priekį 6-ąją minutę išvedė taikliai į vartus smūgiavęs Davidas Garcia.

Tuo „Barcelona“ klubo bėdos nesibaigė – dar nesibaigus pirmajam kėliniui dvi geltonas korteles užsidirbo ir iš aikštės buvo išvarytas geriausias pasaulio futbolininkas Robertas Lewandowskis.

Pastarasis aikštę paliko gestikuliuodamas teisėjui.

Pačioje kėlinio pabaigoje katalonai sulaukė dar vieno smūgio – raudona kortele buvo nubaustas ir Gerrardas Pique. Tiesa, pastarasis ją užsidirbo būdamas ant atsarginių žaidėjų suoliuko.

Primename, kad tai buvo paskutiniosios futbolininko rungtynės karjeroje vilkint „Barcelona“ marškinėlius – apie tai jis pranešė praėjusią savaitę.

Dešimtyje likusi „Barcelona“ nemažino apsukų ir 48-ąją minutę išlygino skaičius švieslentėje – pasižymėjo Pedri.

Užsikūrusius svečius į priekį 85-ąją minutę išvedė Raphinha.

Po šios pergalės „Barcelona“ į stadioną oficialioms rungtynėms žengs tik po pasaulio futbolo čempionato.