Mančesteryje – pralietas kraujas ir dramatiška „miestiečių“ nesėkmė

Šeštadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse netrūko dramos. Čempionate tarp lyderių besirikiuojanti „Manchester City“ patyrė antrąją nesėkmę šio sezono pirmenybėse. Mančesterio klubas savų žiūrovų akivaizdoje 1:2 (1:1) nusileido „Brentford“ ekipai.

Mančesterio ekipa krito namuose.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 12, 2022, 4:41 PM, atnaujinta Nov 12, 2022, 4:55 PM

„Miestiečiai“ atsiliekančios komandos vaidmenyje atsidūrė 16-ąją min., kai svečius į priekį išvedė Ivanas Toney.

Prieš pirmojo kėlinio pabaigą, pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę, skaičius švieslentėje išlygino Philas Fodenas.

Antrojo kėlinio pradžioje Mančesterio ekipa sulaukė nemalonaus momento – Aymericas Laporte'as po kontakto su varžovu susižeidė galvą ir ėmė kraujuoti.

Sutvarkius žaizdą futbolininkas liko aikštėje, tačiau „Manchester City“ reikalai nesitvarkė – 98-ąją minutę pergalingu tapusį įvartį svečių gretose įmušė dar kartą pasižymėjęs I.Toney.

Pralaimėjimą patyrusi Mančesterio ekipa su 32 taškais rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo metu „Brentford“ su 19 taškų žengia 15-oje vietoje.

Dabar abiejų ekipų lauks pasaulio futbolo čempionatui skirta pertrauka.