Baltijos taurėje – paskutiniai: į eksperimentus panirusi Lietuvos futbolo rinktinė neįmušė ir estams Nelaimėjo devintą kartą iš eilės

Baltijos futbolo taurės mažajame finale dėl bronzos medalių šeštadienį Taline į kovą stojo Estijos ir Lietuvos rinktinės. Eksperimentinės sudėties Lietuvos komanda nesugebėjo pralaužti estų gynybos ir pralaimėjusi 0:2 (0:0) turnyre liko paskutinė, ketvirta.

Lietuvos rinktinė pralaimėjo pusfinalį po baudinių.<br>M.Patašiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Nov 19, 2022, 4:26 PM, atnaujinta Nov 19, 2022, 6:31 PM

Pirmąjį mačo įvartį 65-ąją min. pelnė estų veteranas Sergejus Zenjovas. 33 metų puolėjui tai buvo 15-asis įvartis rinktinėje.

Mačui baigiantis 89-ąją min. po dar vieno estų perdavimo iš kairės vėl suklydo lietuvių gynėjai ir kamuolys sumaištyje atsidūrė vartuose. Koją kyštelėjo Rasmus Peetsonas.

Iki pertraukos estai turėjo didžiulę persvarą, nes Lietuvos rinktinės treneris Reinholdas Breu pasirinko eksperimentinę sudėtį.

Tik po pertraukos aikštėje pasirodžius veteranams Fiodorui Černychui ir Arvydui Novikovui pavyko išlyginti žaidimą.

Po F.Černycho smūgio galva kamuolys pataikė į skersinį.

Tačiau ginantis netrūko klaidų, o vieną jų estai pavertė įvarčiu. Mačo pabaigoje istorija paiskartojo, kai du gynėjai nesutarė, kas ką turi dengti.

Estijos rinktinė Taline daug ilgiau kontroliavo kamuolį (57 proc. laiko). Šeimininkai atliko net 17 smūgių lietuvių vartų link (5 į vartus), o lietuviai – tik 6 (1 į vartų plotą).

Lietuvos rinktinės starto sudėtis: Marius Adamonis, Vilius Armalas, Rolandas Baravykas, Deividas Gineitis, Edvinas Girdvainis, Paulius Golubickas, Tomas Kalinauskas, Armandas Kučys, Klaudijus Upstas, Modestas Vorobjovas ir Natanas Žebrauskas.

Abi komandos trečiadienį Baltijos taurės pusfinalį pralaimėjo po baudinių.

Lietuviai Kaune nusileido Islandijai (0:0, baudiniai – 5:6).

Tuo metu estai Rygoje pralaimėjo Latvijai (1:1; baudiniai – 3:5).

Gyvai: nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai 2024