Po šoko pasaulio čempionato starte – L. Martinezo liūdesys: „Skausminga. Dabar mūsų lauks du finalai“

Trečiąją Katare vykstančio pasaulio futbolo čempionato dieną buvo užfiksuota neabejotinai didžiausia pirmenybių staigmena. Viena iš favoričių laimėti pasaulio taurę Argentina netikėtai 1:2 (1:0) krito prieš Saudo Arabijos futbolininkus.

L.Martinezas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 22, 2022, 3:16 PM

Tai buvo pirmasis Argentinos pralaimėjimas nuo 2019-ųjų. Nuo tos akimirkos argentiniečiai laimėjo net 36 rungtynes, tačiau ši įspūdinga serija nutrūko jau pirmosiose pasaulio čempionato Katare C grupės rungtynėse.

Po pralaimėtos dvikovos vienas iš Argentinos rinktinės lyderių Lautaro Martínezas neslėpė apmaudo.

„Pralaimėjome dėl antrajame kėlinyje padarytų klaidų, tokios detalės nulėmė skirtumą. Privalome ištaisyti savo klaidas.

Pirmajame kėlinyje privalėjome įmušti daugiau įvarčių. Labai skausminga. Tai pasaulio čempionatas, o dabar mūsų lauks du finalai. Labai norėjome šį čempionatą pradėti pergale, bet taip jau atsitiko. Turime dirbti ir žvelgti į ateities iššūkius“, – po mačo akcentavo 25-erių Milano „Inter“ futbolininkas.

Pasaulio futbolo čempionato C grupėje antradienį taip pat kausis Lenkijos ir Meksikos rinktinės.

Į kitą etapą pateks dvi geriausios pogrupio komandos.