Kroatijos kelionė Katare prasidėjo nulinėmis lygiosiomis prieš Maroką

Katare vykstančiame pasaulio futbolo čempionate F grupės kovos prasidėjo Maroko ir Kroatijos lygiosiomis. Rinktinės išskyrė be įvarčių – 0:0.

Marokas – Kroatija<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Marokas – Kroatija<br> AP/Scanpix nuotr.
 Marokas – Kroatija<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 23, 2022, 11:40 AM, atnaujinta Nov 23, 2022, 1:55 PM

Rungtynės prasidėjo abejoms komandoms žaidžiant atvirą futbolą ir pirmoje pirmojo kėlinio pusėje tiek Maroko, tiek Kroatijos futbolininkai turėjo kelias pavojingesnes progas, jomis pasinaudoti nepavyko.

Vėliau pirmajame kėlinyje iniciatyvą perėmė Maroko futbolininkai, tačiau Šiaurės Afrikos rinktinė nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio į vartų plotą. Tuo tarpu jau per pridėtą laiką kroatai sukūrė pavojingiausias kėlinio progas.

Iš pradžių Maroko vartininkas atrėmė Nikolos Vlašičiaus smūgį iš kelių metrų, o vėliau Lukos Modričiaus smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia skersinio.

60-ąją minutę aikštę buvo priverstas palikti Maroko gynėjas Noussairas Mazraoui. Miuncheno „Bayern“ ekipos žaidėjas po smūgio su galva nesėkmingai nusileido ant žemės ir susižeidęs šoną nebegalėjo tęsti rungtynių.

Per likusį laiką kiek geriau atrodė Kroatijos futbolininkai, tačiau nieko pavojingo sukurti nesugebėjo ir rungtynės baigėsi be įvarčių.

Kroatijos rinktinė praėjusiame pasaulio čempionate Rusijoje nustebino visą pasaulį, kuomet pateko į finalą, kuriame 2:4 nusileido prancūzams.

Maroko rinktinė į pasaulio čempionatą pateko Afrikos atrankoje įveikdami Kongo Demokratinės Respublikos rinktinę.

F grupėje taip pat varžosi Belgijos ir Kanados rinktinės.