Nuo Tuniso atakų atsilaikę Australijos futbolininkai šventė pirmąją pergalę

Šeštadienio pasaulio futbolo čempionate kovos Katare prasidėjo Australijos rinktinės sunkia pergale 1:0 (1:0) prieš Tuniso futbolininkus.

Tunisas – Australija<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 26, 2022, 11:42 AM, atnaujinta Nov 26, 2022, 1:58 PM

Mitchellas Duke’as smūgiuodamas su galva 23-ąją minutę sugebėjo nukreipti kamuolį į vartus ir išvesti australus į priekį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje puikią progą pasižymėti turėjo Mohamedas Drageras, tačiau jo smūgį sugebėjo blokuoti Australijos gynėjas, o kiek vėliau Youssefo Msakni smūgis skriejo šalia vartų virpsto.

Antrasis kėlinys priklausė Tuniso rinktinei. Šiaurės Afrikos komanda be perstojo spaudė savo varžovus, tačiau pavyzdinga australų gynyba net neleido tunisiečiams pagalvoti apie įvartį.

Tuniso futbolininkų čempionatas prasidėjo nulinėmis lygiosiomis su Danijos rinktine.

Australams pirmose rungtynėse teko pasaulio čempionų išbandymas, kuriame Prancūzija šventė pergalę 4:1.

Komandos tarpusavyje žaidė 2005 metais. Tuomet 2:0 laimėjo Tuniso rinktinė.