Ryškiausiomis spalvomis sužibęs K. Mbappe prancūzams padovanojo pergalę ir vietą aštuntfinalyje

Katare vykstančiame pasaulio futbolo čempionatą sėkmingą žygį tęsia titulą ginanti Prancūzija. Kyliano Mbappe vedami prancūzai 2:1 (0:0) palaužė Danijos rinktinę ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Prancūzija – Danija<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Prancūzija – Danija<br> SIPA/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 26, 2022, 5:46 PM, atnaujinta Nov 26, 2022, 7:56 PM

Rungtynės prasidėjo su lietuvišku akcentu! Danijos ir Prancūzijos futbolininkus į aikštę palydėjo ir du vaikai iš Lietuvos – Rokas ir Dorė.

Pirmajame kėlinyje dominavo Prancūzijos futbolininkai. Nors kamuolio kontrolė buvo tolygi, tačiau prancūzai atliko 12 smūgių į vartus, tuo tarpu danai savo sėkmę bandė tik 2 kartus.

Iš 12 prancūzų smūgių, 2 buvo pavojingi. Kartą Adrieno Rabioto smūgį atlaikė vartininkas, o kartą Kylianas Mbappe iš patogios pozicijos smūgiavo virš vartų.

Galiausiai pirmasis rungtynių įvartis krenta 61-ąją minutę. Greitos atakos metu po Theo Hernandezo perdavimo kamuolį į vartus siunčia Kylianas Mbappe.

Danai rezultatą išlygino jau 68-ąją minutę. Po kampinio Andreas Christensenas smūgiu su galva pelnė pirmąjį danų įvartį čempionate.

Po penkių minučių Danijos rinktinė turėjo nuostabią progą antram įvarčiui. Po nuostabaus perdavimo į baudos aikštelę Jesperas Lindstromas atliko smūgį į vartus, tačiau Hugo Llorisas apsaugojo savo vartus.

Pergalingas įvartis krito 86-ąją minutę. Po Antoine Griezmanno perdavimo Kylianas Mbappe būdamas prie pat vartų „įstūmė“ kamuolį į vartų tinklą.

Prancūzijos futbolininkai 2018 metais Rusijoje tapo pasaulio čempionais, o praėjus keturiems metams Katare sieks pakartoti savo žygį.

Turnyrą Didier Deschamps'o auklėtiniai pradėjo užtikrintai 4:1 įveikę Australijos rinktinę.

Danijos rinktinė pirmose čempionate rungtynėse su Tuniso rinktine sužaidė lygiosiomis 0:0.