„Auksinės kartos“ likimas pasaulio čempionate komplikavosi – belgai nusileido Maroko futbolininkams

Katare vykstančiame pasaulio futbolo čempionate Belgijos rinktinė sekmadienį 0:2 (0:0) buvo priversti pripažinti Maroko pranašumą.

Belgija – Marokas<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Belgija – Marokas<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Belgija – Marokas<br> AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 27, 2022, 2:43 PM, atnaujinta Nov 27, 2022, 4:55 PM

Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau atrodė Belgijos futbolininkai, tačiau jų pavojingos progos įvarčiais nesibaigė.

Pirmojo kėlinio pabaigoje, 2-ąją teisėjo pridėtą minutę Hakimas Ziyechas standartinės situacijos metu iš aštraus, dešinio kampo šalia baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Visgi, po VAR peržiūros rungtynių teisėjas įvarčio neįskaitė, kadangi Belgijos vartų sargui trukdė nuošalėje buvęs Maroko žaidėjas.

73-ąją minutę marokiečiai pakartojo tą patį, ką padarė pirmojo kėlinio pabaigoje. Šį kartą po baudos smūgio iš kairio aštraus kampo kamuolį į vartus po standartinės situacijos paleido Abdelhamidas Sabiri.

Antrajame kėlinyje per pridėtą laiką H.Ziyechas atliko puikų reidą į baudos aikštelę ir po jo perdavimo Zakaria Aboukhlalas atliko puikų smūgį į viršutinį vartų kampą ir pelnė antrąjį Maroko įvartį.

Marokas čempionatą pradėjo sužaisdami lygiosiomis 0:0 su Kroatijos rinktine.

„Raudonaisiais velniais“ vadinama Belgijos rinktinė pirmose rungtynėse 1:0 įveikė Kanados futbolininkus. Pergalės atveju belgai užsitikrintų vietą atkrintamosiose varžybose.

Tiesa, prieš rungtynes skambiu pasisakymu išstojo Belgijos rinktinės lyderis Kevinas De Bruyne’as. Saugas pareiškė, jog komanda yra per sena, kad laimėtų pasaulio čempionatą.

Iki šiol Maroko ir Belgijos rinktinės tarpusavyje žaidė 3 kartus. 2 kartus laimėjo belgai, kartą marokiečiai.