Vokietijos rinktinė džiaugiasi pirmuoju tašku – rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš Ispaniją

Katare vykstančiame pasaulio futbolo čempionate Vokietija iškovojo pirmąjį tašką. Hanso Flicko auklėtiniai išplėšė lygiąsias rezultatu 1:1 (0:0) prieš Ispanijos rinktinę.

Ispanija – Vokietija<br> Imago/Scanpix nuotr.
 Ispanija – Vokietija<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Ispanija – Vokietija<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Nov 27, 2022, 8:29 PM, atnaujinta Nov 27, 2022, 10:58 PM

Pirmasis įvartis galėjo kristi jau 7-ąją minutę. Dani Olmo iš baudos aikštelės prieigų atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys trenkėsi į skersinį.

40-ąją minutę po baudos smūgio Antonio Rudigeris pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR pastebėtos nuošales įvartį atšaukė.

Nuostabus Ispanijos vartininko Unai Simono žaidimas. 56-ąją minutę Joshua Kimmichas iš baudos aikšteles atliko pavojingą smūgį į vartus, tačiau ispanų vartų sargas apsaugojo vartus.

62-ąją minutę Jordi Alba atliko klastingą perdavimą į baudos aikštelę, po kurio Alvaro Morata vienu lietimu kamuolį nukreipė į vartų tinklą ir išvedė Ispaniją į priekį.

Jau po 3-jų minučių ispanai susikūrė dar vieną pavojingą progą. Ispanai kairiuoju kraštu pasileido į greitą ataką, o jos smaigalyje atsidūrė Marco Asensio, tačiau puolėjo smūgis iš maždaug 16 metrų skriejo virš vartų.

Jamalas Musiala 73-ąją minutę turėjo nuostabią progą lyginti rezultatą. Puolėjas atsidūrė vienas prieš U.Simoną, tačiau ispanas sugebėjo atlaikyti varžovo smūgį.

83-ąją minutę Jamalas Musiala meistriškai baudos aikštelės prieigose pergudravo Ispanijos gynėją ir kamuolį pasiėmęs Niclasas Fullkrugas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Rungtynių pabaigoje Leroy’us Sane turėjo galimybę atnešti pergalę Vokietijos rinktinei. Puolėjas atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau kiek per toli atsileido kamuolį ir nesugebėjo atlikti gero smūgio.

Ispanijos rinktinė čempionatą pradėjo 7:0 sutriuškindami Kosta Rikos komandą.

Vokiečiai pirmąsias turnyro rungtynes 1:2 pralaimėjo Japonijos rinktinei.

Paskutines tarpusavio rungtynes UEFA Tautų lygoje 6:0 laimėjo Ispanijos futbolininkai.