Japonijos ašaros: spaudimą atlaikiusi Kosta Rika netikėtai šventė pergalę

Katare vykstančiame pasaulio čempionate po žeminančio pralaimėjimo atsitiesę Kosta Rikos futbolininkai 1:0 (0:0) įveikė Japonijos rinktinę.

Japonija – Kosta Rika<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Japonija – Kosta Rika<br> AP/Scanpix nuotr.
 Japonija – Kosta Rika<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 27, 2022, 11:43 AM, atnaujinta Nov 27, 2022, 1:54 PM

Pirmajame kėlinyje žiūrovai gražiu futbolu su daug atakų pasidžiaugti negalėjo. Sužaidus 45 minutes rinktinės iš viso atliko 5 smūgius, iš kurių nei vienas neskriejo į vartų plotą.

Įsimintiniausi epizodai po pirmų 45 minučių – parodytos geltonos kortelės Anthony Contrerasui (Kosta Rika) ir Miki Yamane (Japonija).

Antrojo kėlinio pradžioje japonai turėjo net dvi progas pasižymėti, tačiau Keyloras Navasas išsaugojo savo vartus tuščius.

81-ąją minutę Kosta Rikos rinktinė išsiveržė į priekį. Po grubios japonų klaidos Keysheras Fulleris pasiuntė kamuolį į kairį viršutinį vartų kampą.

Iki šio įvarčio Japonija dominavo antrajame kėlinyje. Azijos rinktinės futbolininkai per kėlinį į vartus smūgiavo 10 kartų, tuo tarpu Kosta Rikai tai buvo pirmasis smūgis.

Japonija pirmose E grupės rungtynėse pateikė staigmeną 2:1 nugalėdami Vokietijos futbolininkus.

Tuo tarpu Kosta Rika pirmose rungtynėse patyrė žeminantį pralaimėjimą. Centrinės Amerikos valstybės rinktinė 0:7 nusileido Ispanijos futbolininkams.

Iki šiol rinktinės buvo susitikusios 5 kartus. 4 kartus pergalę šventė japonai, kartą rungtynės baigėsi lygiosiomis.