Po ankstyvo praleisto įvarčio atsigavę kroatai sutriuškino Kanados futbolininkus

Katare vykstančiame pasaulio futbolo čempionate pirmąją pergalę iškovojo Kroatijos rinktinė, kuri 4:1 (2:1) patiesė kanadiečius.

Kanada – Kroatija<br> AP/Scanpix nuotr.
 Kanada – Kroatija<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2022-11-27 17:43, atnaujinta 2022-11-27 20:02

Kanadiečiai į priekį išsiveržė jau antrąją rungtynių minutę. Greitos atakos metu po Tajono Buchanano perdavimo iš kairiojo aikštės krašto smūgiu su galva kamuolį į vartus pasiuntė Alphonso Daviesas.

36-ąją minutę kroatai rezultatą išlygino. Ivanas Perišičius pastebėjo šalia baudos aikštelės nedengiama Andrejų Kramaričių ir pastarasis smūgiuodamas į vartus neklydo.

Jau 44-ąją minutę Kroatijos rinktinė išsiveržė į priekį. Po Josipo Juranovičiaus perdavimo Marko Livaja iš maždaug 16 metrų galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį kairį vartų kampą.

70-ąją rungtynių minutę krito ir trečiasis kroatų įvartis. Ir vėl I.Perišičiaus perdavimo sulaukęs A.Kramaričius iš baudos aikšteles įrideno kamuolį į kairįjį apatinį vartų kampą.

4-ąją teisėjo pridėtą minutę Kamalas Milleris gynyboje šiurkščiai suklydo ir du kroatai su kamuoliu pasileido link Kanados vartininko. Po Mislavo Oršičiaus perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Lovro Majeris.

Kroatija pirmose čempionato rungtynėse sužaidė lygiosiomis 0:0 su Maroko futbolininkais.

Kanadiečių turnyras prasidėjo apmaudžiu pralaimėjimu 0:1 Belgijos komandai, tad ši nesėkmė lėmė tai, kad Kanada į atkrintamąsias varžybas nepateks.

Tai buvo pirmoji Kroatijos ir Kanados akistata istorijoje.