Auksines progas švaisčiusi Belgija neįveikė kroatų ir keliauja namo

Ketvirtadienį Katare vykstančiame pasaulio futbolo čempionate paaiškėjo dar viena turnyrą paliekanti komanda. Kroatijos futbolininkai sužaidė lygiosiomis 0:0 su Belgijos rinktine ir pasiuntė jos futbolininkus namo.

Belgija – Kroatija<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Dec 1, 2022, 4:41 PM, atnaujinta Dec 1, 2022, 6:56 PM

11-ąją minutę puikią progą turėjo Belgijos futbolininkai. Yannickas Carrasco priėmė kamuolį šalia vartų ir nepaisant to, kad netoli buvo keli nedengiami komandos draugai, puolėjas pasirinko smūgiuoti iš aštraus kampo, o jo smūgį kroatai atlaikė.

16-ąją minutę teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į belgų vartus po Y.Carrasco pražangos, tačiau po kelias trūkusios peržiūros teisėjas atšaukė šį savo sprendimą, kadangi epizode prieš tai buvo užfiksuota nuošalė.

Per likusį pirmąjį kėlinį nei vienai rinktinei pavojingesnių progų užfiksuoti pavojingesnių progų, o tokia situacija aikštėje tenkina Kroatijos futbolininkus.

60-ąją minutę Y.Carrasco smūgį Dominikas Livakovičius atrėmė, tačiau kamuolys nukrito tiesiai pas Romelu Lukaku. Visgi puolėjo smūgis į pustuščius vartus skriejo į virpstą.

Jau po dviejų minučių R.Lukaku turėjo dar geresnę progą. Po Kevino De Bruyne’o perdavimo belgas atsidūrė vienas prieš tuščius vartus, tačiau jo smūgiuotas kamuolys su galva skriejo virš vartų.

90-ąją minutę R.Lukaku sulaukė pasakiško perdavimo iš Thorgano Hazardo. Puolėjas atsidūrė per metrą nuo tuščių vartų, tačiau bandydamas susistabdyti kamuolį krūtine šį pametė ir nepelnė įvarčio.

Kitose, tuo pačiu metu vykusiose rungtynėse Marokas 2:1 įveikė Kanadą.

Pirmąją vietą grupėje su 7 taškais užėmė Maroko futbolininkai, kroatai su 5 taškais liko 2-oje pozicijoje. Belgai su 4 taškais finišavo trečioje pozicijoje, o kanadiečiai čempionatą užbaigė nesurinkę taškų.

Belgija pirmose čempionato rungtynėse 1:0 palaužė Kanados rinktinę, tačiau antrose 0:2 pripažino Maroko pranašumą.

Kroatai pirmose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 0:0 su Maroku, o antrose 4:1 pranoko kanadiečius.

3 taškus turintys belgai užima 3-ąją vietą, o kanadiečiai su 0 tašku rikiuojasi 4-oje vietoje ir jau nebeturi galimybių patekti į aštuntfinalį.