Tapo aišku, su kuo Ispanija ir Japonija žais pasaulio čempionato aštuntfinalyje

Gruodžio 1 dieną Katare E ir F grupėse buvo sužaistos ketverios 2022-ųjų pasaulio čempionato paskutiniojo 3-iojo turo rungtynes, po kurių paaiškėjo dar dvi aštuntfinalio poros.

Japonijos futbolo rinktinė įveikė Ispaniją, tačiau abi ekipos pateko į pasaulio čempionato aštuntfinalį.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Dec 1, 2022, 11:34 PM, atnaujinta Dec 1, 2022, 11:35 PM

Taip vadinamoje mirtininkų E grupėje sulaukta sensacijos: tikrai jokių teigiamų prognozių neturėjusi Japonijos rinktinė nugalėjo Ispanijos rinktinę 2:1 ir pateko į pasaulio čempionato atkrintamąsias varžybas.

Japonai E grupėje užėmė pirmąją vietą, ispanai – antroje pozicijoje. Vokietija įveikė Kostą Riką 4:2, tačiau tai neleido jai pakilti aukščiau trečiosios vietos, kuri suteikia bilietą tik namo.

Anksčiau vyko ir F grupės susitikimai, po kurių į aštuntfinalį pateko Maroko ir Kroatijos rinktinės. Marokiečiai nugalėjo kanadiečius 2:1 ir užėmė pirmąją vietą, o kroatai be įvarčių sužaidė lygiosiomis su Belgijos komanda ir užėmė antrąją vietą.

Tad pirmenybių aštuntfinalyje kovos gruodžio 5 dieną Japonija ir Kroatija, El Wakros stadionas „El Janub“. Gruodžio 6 dieną susitiks Marokas ir Ispanija, Dohos stadionas „Er Rayyan“

Anksčiau taip pat tapo žinoma, kad paštuntfinalyje žais šios poros: Nyderlandai – JAV, Anglija – Senegalas, Argentina – Australija, Prancūzija – Lenkija.