Įvarčių lietuje „Manchester City“ pranoko „Liverpool“ futbolininkus

Po pasaulio futbolo čempionato Anglijos klubiniai milžinai grįžo į nacionalines kovas. Ketvirtadienį „Manchester City“ ir „Liverpool“ surėmė ietimis „Carabao“ taurės aštuntfinalyje.

Mančesterio klubas šventė nelengvą pergalę.<br>ZP/Scanpix nuotr.

Dec 23, 2022, 12:18 AM

Milžinų mūšyje po dramatiškos kovos pergalę šventė ir į ketvirtfinalį žengė „Manchester City“, kuri pranoko priešininkus 3:2 (1:1).

Rungtynių įvarčių sąskaitą dar 10-ąją minutę atidarė Erlingas Haalandas, tačiau Mančesterio ekipos džiaugsmas truko neilgai – 20-ąją min. skaičius švieslentėje išlygino Fabio Carvahlo.

Po pertraukos, 47-ąją min., „Manchester City“ dar kartą į priekį išvedė taikliu smūgiu pasižymėjęs Riyadas Mahrezas, bet vos po minutės rezultatą išlygino Mohamedas Salah.

Pergalingu įvarčiu tapo 58-ąją min. įmuštas Nathano Ake smūgis. Jis „Manchester City“ trečiąjį kartą į priekį išvedė po taiklaus smūgio galva.

Per likusį laiką „Liverpool“ nepavyko išlyginti rezultato ir į taurės ketvirtfinalį žengė Pepo Guardiolos treniruojama ekipa.