Drausmę pažeidęs M. Rashfordas pasirūpino „Manchester United“ pergale

Anglijos futbolo „Premier“ lygos naujametinis turas prasidėjo „Manchester United“ pergale išvykoje prieš „Wolverhampton“ 1:0 (0:0).

Marcusas Rashfordas <br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Dec 31, 2022, 6:27 PM, atnaujinta Dec 31, 2022, 9:45 PM

Vienintelį rungtynių įvartį 76 min. po puikaus reido į baudos aikštelę pelnė Marcusas Rashfordas.

Anglijos rinktinės ir „Manchester United“ puolėjas šį mačą kiek netikėtai pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolo. Viešai paskelbta, kad taip įvyko dėl klubo vidinės drausmės pažeidimo. Daugiau detalių nepateikta.

Į aikštę M.Rashordas žengė iš karto po pertraukos ir galėjo pasižymėti net dubliu. 84 min. jis antrą kartą pasiuntė kamuolį į „vilkų“ vartus, bet po VAR peržiūros puolėjui buvo užfiksuotas žaidimas ranka ir įvartis atšauktas.

Mančesterio ekipa (16 rungtynių) 2022-uosius užbaigė savo sąskaitoje turėdama 32 taškus ir „Premier“ lygoje žengdama ketvirta. „Wolverhampton“ per 17 mačų tesukaupė 13 taškų ir tarp 20 ekipų užima 18-ąją poziciją.

Tik lygiosiomis 1:1 namuose su „Everton“ sužaidė „Manchester City“ ekipa ir prarado galimybę greitu laiku aplenkti lyderį Londono „Arsenal“

„Miestiečiai“ pirmavo po 24 min. Erlingo Haalando įvarčio, tačiau rezultatą antrajame kėlinyje puikiu smūgiu 64 min išlygino Demarai'us Gray'us.

„Manchester City“ dabar turi 36 taškus ir jau negali ranka pasiekti 43 taškus turinčio „Arsenal“.